Make your own free website on Tripod.com

Licensed to CYRT / Coshocton H.S.              HY-TEK's Meet Manager 12/21/2009
                              Dover - 12/21/2009                               
                     Individual Events Score: 6-4-3-2-1-0                      
                          Relay Events Score: 8-4-2-0                          
                       Team Rankings - Through Event 22                        
 
                              Girls - Team Scores                              
            Place School                                          Points
       ===================================================================
                1 Dover High School                  DOV              89  
                2 Coshocton High School              COSH-OH          81  
 
                              Boys - Team Scores                               
            Place School                                          Points
       ===================================================================
                1 Dover High School                  DOV             117  
                2 Coshocton High School              COSH-OH          52  
                       
 Licensed to CYRT / Coshocton H.S.     HY-TEK's Meet Manager 12/21/2009 09:12 PM
                              Dover - 12/21/2009                               
                     Individual Events Score: 6-4-3-2-1-0                      
                          Relay Events Score: 8-4-2-0                          
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dover High School  'A'                                 NT    2:23.13    8  
     1) Reichman, Sarah SR              2) Toney, Cassandra FR            
     3) Ibarra, Frieda JR               4) Petricola, Nikki SR            
       34.82  1:14.45  1:50.57  2:23.13                                    
  2 Coshocton High School-OH  'A'                          NT    2:32.11    4  
     1) Easterday, Alex SR              2) Ringenberg, Hannah FR          
     3) Borton, Hannah JR               4) McKay, Katilin SR              
       40.91  1:22.29  1:59.40  2:32.11                                    
  3 Coshocton High School-OH  'B'                          NT    2:43.89    2  
     1) Boylan, Myranda JR              2) Simpson, Emily FR              
     3) Brown, Savannah FR              4) Borton, Lila SR                
       39.86  1:24.78  2:08.00  2:43.89                                    
  4 Dover High School  'C'                                 NT    3:01.85  
     1) Hershberger, Samantha SR        2) Cronebach, Bryn SO             
     3) Maurer, Kodie SR                4) Worsham, Ashley JR             
       49.41  1:38.44  2:22.88  3:01.85                                    
 -- Dover High School  'B'                                 NT         DQ  
     1) Dummermuth, Abbi FR             2) LaRocca, Taylor SR             
     3) Telle, Megan SO                 4) Marsh, Taylor JR               
       44.97  1:30.10  2:07.15       DQ                                    
 
Event 2  Boys 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dover High School  'A'                                 NT    2:09.29    8  
     1) Rafter, Zach JR                 2) Maurer, David SR               
     3) Thomas, Nathan JR               4) Smith, Casey SO                
       31.43  1:08.69  1:40.62  2:09.29                                    
  2 Coshocton High School-OH  'A'                          NT    2:16.18    4  
     1) Moore, Clint JR                 2) Simpson, Scott JR              
     3) Roman, Alex SO                  4) Salmans, Stephen JR            
       34.83  1:14.85  1:47.94  2:16.18                                    
  3 Dover High School  'B'                                 NT    2:23.32    2  
     1) Stutz, Nathanael SR             2) Nay, Kolton JR                 
     3) Miller, Ryan JR                 4) Limbaugh, Dillon JR            
       37.52  1:16.83  1:52.03  2:23.32                                    
  4 Coshocton High School-OH  'B'                          NT    2:55.49  
     1) Blust, Kyle JR                  2) Jones, Logan SR                
     3) Terrell, Ryan SO                4) Corbett, Keith SR              
       41.36  1:26.98  2:23.20  2:55.49                                    
 -- Dover High School  'C'                                 NT         DQ  
     1) Maize, Seth SO                  2) Martin, Alex SO                
     3) Warther, Drew SO                4) Telle, Eric SO                 
       39.79  1:23.76  2:06.67       DQ                                    
 
Event 3  Girls 200 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Baker, Emily              FR Chs-OH                    NT    2:34.50    6  
       36.21  1:15.32  1:54.62  2:34.50                                    
  2 Petricola, Nikki          SR Dover                     NT    2:38.86    4  
       37.13  1:16.92  1:58.47  2:38.86                                    
  3 Borton, Lila              SR Chs-OH                    NT    2:44.02    3  
       38.89  1:20.43  2:02.48  2:44.02                                    
  4 Hamilton, Sarah           SO Chs-OH                    NT    2:52.11    2  
       41.80  1:25.14  2:09.39  2:52.11                                    
  5 Maurer, Kodie             SR Dover                     NT    3:04.09    1  
       40.55  1:26.68  2:14.91  3:04.09                                    
  6 Worsham, Ashley           JR Dover                     NT    3:08.36  
       43.15  1:32.30  2:20.44  3:08.36                                    
 
Event 4  Boys 200 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stahl, JB B               SR Dover                     NT    2:06.70    6  
       28.85  1:01.31  1:35.22  2:06.70                                    
  2 Stutz, Nathanael          SR Dover                     NT    2:38.55    4  
       36.64  1:17.23  1:58.67  2:38.55                                    
  3 Clark, Evan               JR Chs-OH                    NT    2:53.74    3  
       40.23  1:24.47  2:09.95  2:53.74                                    
  4 Blust, Kyle               JR Chs-OH                    NT    2:55.04    2  
       38.99  1:22.88  2:10.32  2:55.04                                    
  5 Mariea, Brandon           JR Dover                     NT    2:55.19    1  
       39.79  1:25.48  2:13.27  2:55.19                                    
  6 Terrell, Ryan             SO Chs-OH                    NT    3:21.51  
       44.58  1:35.83  2:29.97  3:21.51                                    
 
Event 5  Girls 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ibarra, Frieda            JR Dover                     NT    2:50.54    6  
       37.66  1:22.34  2:12.39  2:50.54                                    
  2 Toney, Cassandra          FR Dover                     NT    2:58.63    4  
       40.74  1:30.51  2:19.21  2:58.63                                    
  3 Borton, Hannah            JR Chs-OH                    NT    2:59.97    3  
       37.87  1:24.31  2:19.81  2:59.97                                    
  4 Brown, Savannah           FR Chs-OH                    NT    3:13.51    2  
       43.72  1:35.25  2:30.47  3:13.51                                    
  5 Marsh, Taylor             JR Dover                     NT    3:25.16    1  
       44.27  1:38.67  2:37.01  3:25.16                                    
  6 McKay, Kathleen           JR Chs-OH                    NT    4:02.09  
       53.69  1:59.77  3:06.92  4:02.09                                    
 
Event 6  Boys 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maurer, David             SR Dover                     NT    2:41.88    6  
       34.29  1:17.81  2:05.29  2:41.88                                    
  2 Smith, Casey              SO Dover                     NT    2:43.70    4  
       35.98  1:17.34  2:07.42  2:43.70                                    
  3 Moore, Clint              JR Chs-OH                    NT    2:50.20    3  
       35.10  1:19.86  2:11.59  2:50.20                                    
  4 Roman, Alex               SO Chs-OH                    NT    2:50.68    2  
       35.19  1:19.12  2:12.66  2:50.68                                    
  5 Nay, Kolton               JR Dover                     NT    3:15.45    1  
       40.26  1:36.86  2:31.14  3:15.45                                    
 
Event 7  Girls 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reichman, Jenna           SR Dover                     NT      29.46    6  
  2 Sheldon, Sarah            SR Chs-OH                    NT      29.71    4  
  3 McKay, Katilin            SR Chs-OH                    NT      32.61    3  
  4 Feller, McKenzie          JR Dover                     NT      33.55    2  
  5 Boylan, Myranda           JR Chs-OH                    NT      34.19    1  
  6 Dummermuth, Abbi          FR Dover                     NT      36.53  
 
Event 7J  Girls 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Miceli, Kristin           FR Dover                     NT     X42.66  
 -- LaRocca, Taylor           SR Dover                     NT     X44.19  
 -- Murphy, Maggie            FR Dover                     NT     X44.26  
 
Event 8  Boys 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rafter, Zach              JR Dover                     NT      27.35    6  
  2 Salmans, Stephen          JR Chs-OH                    NT      27.96    4  
  3 Bell, Conor               FR Dover                     NT      29.50    3  
  4 Lewis, Hawkin             JR Chs-OH                    NT      29.76    2  
  5 Stanke, Mark              SO Dover                     NT      31.69    1  
  6 Corbett, Keith            SR Chs-OH                    NT      32.24  
 
Event 8J  Boys 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Telle, Eric               SO Dover                     NT     X35.11  
 -- Nelson, Ethan             SO Dover                     NT     X39.56  
 -- Conrad, Michael           SO Dover                     NT     X44.00  
 
Event 9  Girls 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ringenberg, Hannah        FR Chs-OH                    NT    1:27.72    6  
       41.85  1:27.72                                                      
  2 Telle, Megan              SO Dover                     NT    1:29.49    4  
       38.29  1:29.49                                                      
  3 Maurer, Kodie             SR Dover                     NT    1:39.51    3  
       44.07  1:39.51                                                      
  4 Henninge, Marissa         FR Dover                     NT    2:01.61    2  
       55.57  2:01.61                                                      
  5 McKay, Kathleen           JR Chs-OH                    NT    2:04.80    1  
       56.17  2:04.80                                                      
 
Event 10  Boys 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Thomas, Nathan            JR Dover                     NT    1:15.37    6  
       35.67  1:15.37                                                      
  2 Roman, Alex               SO Chs-OH                    NT    1:19.09    4  
       37.26  1:19.09                                                      
  3 Maurer, David             SR Dover                     NT    1:25.51    3  
       38.85  1:25.51                                                      
  4 Miller, Ryan              JR Dover                     NT    1:35.30    2  
       45.60  1:35.30                                                      
 
Event 11  Girls 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sheldon, Sarah            SR Chs-OH                    NT    1:05.31    6  
       31.24  1:05.31                                                      
  2 Reichman, Jenna           SR Dover                     NT    1:06.66    4  
       32.38  1:06.66                                                      
  3 Baker, Emily              FR Chs-OH                    NT    1:11.40    3  
       33.79  1:11.40                                                      
  4 McKay, Katilin            SR Chs-OH                    NT    1:13.60    2  
       35.88  1:13.60                                                      
  5 Hershberger, Samantha     SR Dover                     NT    1:30.49    1  
       43.03  1:30.49                                                      
  6 Feller, McKenzie          JR Dover                     NT    1:31.44  
       42.09  1:31.44                                                      
 
Event 11J  Girls 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Nay, Kayla                FR Dover                     NT   X1:16.83  
 -- Corpman, Torree           SO Dover                     NT   X1:27.36  
 -- Cameron, Katie            FR Dover                     NT   X1:57.17  
 
Event 12  Boys 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stahl, JB B               SR Dover                     NT      56.89    6  
       27.49    56.89                                                      
  2 Salmans, Stephen          JR Chs-OH                    NT    1:03.77    4  
       30.17  1:03.77                                                      
  3 Stanke, Mark              SO Dover                     NT    1:08.66    3  
       33.40  1:08.66                                                      
  4 Bell, Conor               FR Dover                     NT    1:12.82    2  
       33.32  1:12.82                                                      
  5 Thornsley, Shane          SO Chs-OH                    NT    1:22.04    1  
       38.59  1:22.04                                                      
  6 Osborne, Christian        FR Chs-OH                    NT    1:41.63  
       42.61  1:41.63                                                      
 
Event 12J  Boys 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Maize, Seth               SO Dover                     NT   X1:13.35  
 -- Warther, Drew             SO Dover                     NT   X1:19.11  
 -- Leizure, Logan               Dover                     NT   X1:23.97  
 
Event 13  Girls 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reichman, Sarah           SR Dover                     NT    5:12.16    6  
       33.61  1:11.88  1:52.39  2:32.77  3:13.49  3:54.16  4:34.39  5:12.16
  2 Borton, Lila              SR Chs-OH                    NT    5:40.50    4  
       39.88  1:22.99  2:06.24  2:49.96  3:33.12  4:16.06  4:59.02  5:40.50
  3 Petricola, Nikki          SR Dover                     NT    5:48.19    3  
       39.11  1:21.95  2:04.85  2:49.33  3:33.39  4:18.74  5:03.28  5:48.19
  4 Hamilton, Sarah           SO Chs-OH                    NT    5:56.39    2  
       43.43  1:28.24  2:12.92  2:57.77  3:44.10  4:29.07  5:14.20  5:56.39
  5 Simpson, Emily            FR Chs-OH                    NT    6:07.10    1  
              1:27.31           3:00.69  3:47.79  4:34.97  5:22.46  6:07.10
  6 Worsham, Ashley           JR Dover                     NT    6:52.48  
       45.94  1:38.65  2:31.59  3:26.01  4:21.13  5:15.40  6:08.62  6:52.48
 
Event 14  Boys 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Thomas, Nathan            JR Dover                     NT    5:03.95    6  
       32.52  1:09.07  1:47.25  2:26.35  3:06.26  3:46.06  4:25.99  5:03.95
  2 Smith, Casey              SO Dover                     NT    5:21.48    4  
       32.51  1:10.96  1:51.22  2:33.35  3:16.25  3:59.48  4:42.41  5:21.48
  3 Limbaugh, Dillon          JR Dover                     NT    6:02.75    3  
       38.15  1:21.81  2:09.30  2:57.05  3:46.84  4:35.08  6:02.68  6:02.75
  4 Simpson, Scott            JR Chs-OH                    NT    6:15.97    2  
       39.43  1:25.29  2:12.91  3:01.48  3:50.67  4:39.84  5:28.55  6:15.97
  5 Clark, Evan               JR Chs-OH                    NT    6:41.12    1  
       44.07  1:33.39  2:24.52  3:15.97  4:07.83  4:59.00  5:50.78  6:41.12
 
Event 15  Girls 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Coshocton High School-OH  'A'                          NT    2:05.26    8  
     1) Borton, Hannah JR               2) Baker, Emily FR                
     3) McKay, Katilin SR               4) Sheldon, Sarah SR              
       32.52  1:04.48  1:35.80  2:05.26                                    
  2 Dover High School  'A'                                 NT    2:07.78    4  
     1) Toney, Cassandra FR             2) Feller, McKenzie JR            
     3) Telle, Megan SO                 4) Reichman, Jenna SR             
       33.18  1:06.57  1:38.05  2:07.78                                    
  3 Coshocton High School-OH  'B'                          NT    2:23.20    2  
     1) Brown, Savannah FR              2) Simpson, Emily FR              
     3) Hamilton, Sarah SO              4) Borton, Lila SR                
       37.18  1:12.08  1:48.02  2:23.20                                    
  4 Dover High School  'B'                                 NT    2:28.31  
     1) Dummermuth, Abbi FR             2) Leach, Carrie SR               
     3) Hershberger, Samantha SR        4) Marsh, Taylor JR               
       37.33  1:14.62  1:51.27  2:28.31                                    
  5 Dover High School  'C'                                 NT   x2:42.50  
     1) Henninge, Marissa FR            2) Fitch, Jaymie FR               
     3) Corpman, Torree SO              4) Stutz, Rachael FR              
       41.43  1:25.17  2:03.77  2:42.50                                    
 
Event 16  Boys 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dover High School  'A'                                 NT    1:51.13    8  
     1) Smith, Casey SO                 2) Bell, Conor FR                 
     3) Maurer, David SR                4) Stahl, JB B SR                 
       29.56    58.47  1:25.90  1:51.13                                    
  2 Dover High School  'B'                                 NT    2:03.46    4  
     1) Nay, Kolton JR                  2) Maize, Seth SO                 
     3) Limbaugh, Dillon JR             4) Stanke, Mark SO                
       31.48  1:02.56  1:33.55  2:03.46                                    
  3 Coshocton High School-OH  'A'                          NT    2:03.64    2  
     1) Corbett, Keith SR               2) Clark, Evan JR                 
     3) Blust, Kyle JR                  4) Lewis, Hawkin JR               
       31.60  1:03.39  1:34.36  2:03.64                                    
  4 Dover High School  'C'                                 NT   x2:20.96  
     1) Casto, Mason FR                 2) Leizure, Logan                 
     3) Warther, Drew SO                4) Martin, Alex SO                
       36.77  1:12.80  1:49.20  2:20.96                                    
  5 Coshocton High School-OH  'B'                          NT    2:29.24  
     1) Thornsley, Shane SO             2) Terrell, Ryan SO               
     3) Osborne, Christian FR           4) Jones, Logan SR                
       36.32  1:12.88  1:54.38  2:29.24                                    
 
Event 17  Girls 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reichman, Sarah           SR Dover                     NT    1:13.41    6  
       35.87  1:13.41                                                      
  2 Ibarra, Frieda            JR Dover                     NT    1:19.45    4  
       38.63  1:19.45                                                      
  3 Boylan, Myranda           JR Chs-OH                    NT    1:28.22    3  
       42.53  1:28.22                                                      
  4 Easterday, Alex           SR Chs-OH                    NT    1:28.62    2  
       42.65  1:28.62                                                      
  5 Hershberger, Samantha     SR Dover                     NT    1:45.10    1  
 
Event 17J  Girls 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Nay, Kayla                FR Dover                     NT   X1:44.99  
 -- Henninge, Marissa         FR Dover                     NT   X1:46.90  
 -- Miceli, Kristin           FR Dover                     NT   X1:53.42  
 
Event 18  Boys 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rafter, Zach              JR Dover                     NT    1:09.79    6  
       33.42  1:09.79                                                      
  2 Moore, Clint              JR Chs-OH                    NT    1:17.59    4  
       37.97  1:17.59                                                      
  3 Stutz, Nathanael          SR Dover                     NT    1:20.13    3  
       38.78  1:20.13                                                      
  4 Miller, Ryan              JR Dover                     NT    1:27.88    2  
       43.40  1:27.88                                                      
  5 Blust, Kyle               JR Chs-OH                    NT    1:35.19    1  
 
Event 18J  Boys 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Casto, Mason              FR Dover                     NT   X1:38.46  
 -- Mariea, Brandon           JR Dover                     NT   X1:48.76  
 -- Nelson, Ethan             SO Dover                     NT   X2:06.77  
 
Event 19  Girls 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Toney, Cassandra          FR Dover                     NT    1:25.75    6  
       41.01  1:25.75                                                      
  2 Ringenberg, Hannah        FR Chs-OH                    NT    1:32.21    4  
       43.58  1:32.21                                                      
  3 Telle, Megan              SO Dover                     NT    1:34.25    3  
       45.26  1:34.25                                                      
  4 Simpson, Emily            FR Chs-OH                    NT    1:35.88    2  
       46.13  1:35.88                                                      
  5 Brown, Savannah           FR Chs-OH                    NT    1:38.61    1  
       48.21  1:38.61                                                      
  6 Marsh, Taylor             JR Dover                     NT    1:44.37  
       48.70  1:44.37                                                      
 
Event 19J  Girls 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
 -- LaRocca, Taylor           SR Dover                     NT   X1:48.81  
 -- Cronebach, Bryn           SO Dover                     NT   X1:53.52  
 
Event 20  Boys 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lewis, Hawkin             JR Chs-OH                    NT    1:25.50    6  
       40.00  1:25.50                                                      
  2 Nay, Kolton               JR Dover                     NT    1:27.42    4  
       41.32  1:27.42                                                      
  3 Simpson, Scott            JR Chs-OH                    NT    1:29.77    3  
       42.31  1:29.77                                                      
  4 Martin, Alex              SO Dover                     NT    1:36.36    2  
       45.20  1:36.36                                                      
  5 Limbaugh, Dillon          JR Dover                     NT    1:40.87    1  
       46.75  1:40.87                                                      
  6 Jones, Logan              SR Chs-OH                    NT    1:42.38  
       48.96  1:42.38                                                      
 
Event 20J  Boys 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Telle, Eric               SO Dover                     NT   X1:45.40  
 -- Warther, Drew             SO Dover                     NT   X1:56.47  
 -- Casto, Mason              FR Dover                     NT        XDQ  
 
Event 21  Girls 400 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dover High School  'A'                                 NT    4:35.45    8  
     1) Reichman, Sarah SR              2) Ibarra, Frieda JR              
     3) Petricola, Nikki SR             4) Reichman, Jenna SR             
       31.50  1:07.05  1:39.36  2:15.51  2:49.45  3:27.74  3:58.99  4:35.45
  2 Coshocton High School-OH  'A'                          NT    4:51.31    4  
     1) Borton, Hannah JR               2) Baker, Emily FR                
     3) Ringenberg, Hannah FR           4) Sheldon, Sarah SR              
       34.07  1:12.50  1:46.12  2:24.71  3:01.49  3:40.75  4:13.75  4:51.31
  3 Dover High School  'B'                                 NT    5:25.75    2  
     1) Maurer, Kodie SR                2) Cronebach, Bryn SO             
     3) Dummermuth, Abbi FR             4) Feller, McKenzie JR            
       37.69  1:21.65  2:01.94  2:44.77  3:24.08  4:13.12  4:46.14  5:25.75
  4 Coshocton High School-OH  'B'                          NT    5:43.26  
     1) Easterday, Alex SR              2) Hamilton, Sarah SO             
     3) Boylan, Myranda JR              4) McKay, Kathleen JR             
       38.49  1:20.70  1:57.45  2:38.41  3:16.10  4:01.38  4:49.22  5:43.26
  5 Dover High School  'C'                                 NT   x6:19.47  
     1) Worsham, Ashley JR              2) Fitch, Jaymie FR               
     3) Stutz, Rachael FR               4) Corpman, Torree SO             
       44.95  1:34.73  2:21.56  3:18.54  4:02.76  4:53.06  5:34.77  6:19.47
 
Event 22  Boys 400 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dover High School  'A'                                 NT    4:09.01    8  
     1) Thomas, Nathan JR               2) Stanke, Mark SO                
     3) Rafter, Zach JR                 4) Stahl, JB B SR                 
       30.69  1:03.36  1:35.89  2:10.67  2:39.42  3:12.16  3:39.24  4:09.01
  2 Coshocton High School-OH  'A'                          NT    4:24.49    4  
     1) Moore, Clint JR                 2) Roman, Alex SO                 
     3) Lewis, Hawkin JR                4) Salmans, Stephen JR            
       31.17  1:05.98  1:36.48  2:11.33  2:42.75  3:19.87  3:49.67  4:24.49
  3 Dover High School  'B'                                 NT    4:53.48    2  
     1) Miller, Ryan JR                 2) Maize, Seth SO                 
     3) Stutz, Nathanael SR             4) Bell, Conor FR                 
       34.19  1:10.51  1:44.71  2:26.82  3:02.70  3:41.92  4:14.74  4:53.48
  4 Coshocton High School-OH  'B'                          NT    5:34.13  
     1) Thornsley, Shane SO             2) Jones, Logan SR                
     3) Clark, Evan JR                  4) Simpson, Scott JR              
       37.84  1:21.56  2:02.81  2:51.96  3:32.72  4:16.09  4:52.39  5:34.13
  5 Dover High School  'C'                                 NT   x5:44.41  
     1) Mariea, Brandon JR              2) Nelson, Ethan SO               
     3) Telle, Eric SO                  4) Casto, Mason FR                
       38.36  1:19.84  2:05.32  2:59.32  3:38.32  4:22.88  5:01.81  5:44.41