Make your own free website on Tripod.com

Licensed to CYRT / Coshocton H.S.               HY-TEK's Meet Manager 1/25/2012
                           Cosh/NewPhili - 1/25/2012                           
                     Individual Events Score: 6-4-3-2-1-0                      
                          Relay Events Score: 8-4-2-0                          
                       Team Rankings - Through Event 22                        
 
                              Girls - Team Scores                              
            Place School                                          Points
       ===================================================================
                1 New Philadelphia                   NPHS-OH          89  
                2 Coshocton High School              COSH-OH          78  
 
                              Boys - Team Scores                               
            Place School                                          Points
       ===================================================================
                1 Coshocton High School              COSH-OH          92  
                2 New Philadelphia                   NPHS-OH          72  

Licensed to CYRT / Coshocton H.S.      HY-TEK's Meet Manager 1/25/2012 08:35 PM
                           Cosh/NewPhili - 1/25/2012                           
                     Individual Events Score: 6-4-3-2-1-0                      
                          Relay Events Score: 8-4-2-0                          
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Coshocton High School-OH  'A'                          NT    2:28.53    8  
     1) Brown, Georgia L FR             2) Simpson, Emily JR              
     3) Fortney, Casey SO               4) Baker, Emily G JR              
                  37.73     1:19.79 (42.06)     1:59.70 (39.91)     2:28.53 (28.83)
  2 New Philadelphia-OH  'A'                               NT    2:29.33    4  
     1) Frank, Paige                    2) Herman, Elizabeth              
     3) Hixenbaugh, Hannah              4) Charette, Mariah               
                  35.67     1:15.52 (39.85)     1:56.88 (41.36)     2:29.33 (32.45)
  3 New Philadelphia-OH  'B'                               NT    2:43.15    2  
     1) Gasser, Morgan                  2) Baleani, Alessia               
     3) Hamilton, Harlee                4) Hobart, Katie                  
                  43.33     1:26.25 (42.92)     2:08.37 (42.12)     2:43.15 (34.78)
  4 New Philadelphia-OH  'C'                               NT   x3:09.77  
     1) Leggett, Rachel                 2) Stilliion, Kayleigh            
     3) Dugan, Rachelle                 4) Croto, Shelby                  
                  41.83     1:38.62 (56.79)     2:33.37 (54.75)     3:09.77 (36.40)
 
Event 2  Boys 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Coshocton High School-OH  'A'                          NT    2:10.77    8  
     1) Smith, Marc E SO                2) Lewis, Hawken S SR             
     3) Wheeler, Alex J SO              4) Roman, Alex SR                 
                  32.05     1:09.85 (37.80)     1:40.45 (30.60)     2:10.77 (30.32)
  2 New Philadelphia-OH  'A'                               NT    2:30.98    4  
     1) Hixenbaugh, Gabe                2) Huff, Jordan                   
     3) Mather, Tyler                   4) Marshall, David                
                  38.67     1:22.22 (43.55)     1:57.30 (35.08)     2:30.98 (33.68)
  3 Coshocton High School-OH  'B'                          NT    2:42.47    2  
     1) Smith, Drew JR                  2) Bryant, Austin SR              
     3) Blank, Jacob SO                 4) Lain, Nathan SO                
                  45.10     1:27.37 (42.27)     2:08.31 (40.94)     2:42.47 (34.16)
 
Event 3  Girls 200 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Frank, Paige                 NPHS-OH                   NT    2:32.73    6  
                  36.39     1:16.08 (39.69)     1:56.28 (40.20)     2:32.73 (36.45)
  2 Salmans, Kaitlyn E        SO Chs-OH               2:49.47    2:33.75    4  
                  36.60     1:16.74 (40.14)     1:56.92 (40.18)     2:33.75 (36.83)
  3 Hamilton, Sara R          SR Chs-OH                    NT    2:44.25    3  
                  38.28     1:19.58 (41.30)     2:01.92 (42.34)     2:44.25 (42.33)
  4 Hobart, Victoria             NPHS-OH                   NT    2:53.53    2  
                  41.10     1:25.73 (44.63)     2:11.09 (45.36)     2:53.53 (42.44)
  5 Hamilton, Madison            NPHS-OH                   NT    2:58.97    1  
                  40.91     1:26.81 (45.90)     2:13.44 (46.63)     2:58.97 (45.53)
 
Event 4  Boys 200 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Terrell, Ryan             SR Chs-OH                    NT    2:21.27    6  
                  32.47     1:09.09 (36.62)     1:46.20 (37.11)     2:21.27 (35.07)
  2 Bullock, Tyler            SR Chs-OH               2:39.51    2:23.87    4  
                  33.09     1:09.25 (36.16)     1:46.70 (37.45)     2:23.87 (37.17)
  3 Mather, Tyler                NPHS-OH                   NT    2:31.80    3  
                  32.67     1:09.64 (36.97)     1:50.66 (41.02)     2:31.80 (41.14)
  4 Smith, Drew               JR Chs-OH                    NT    2:43.53    2  
                  37.17     1:17.94 (40.77)     2:00.83 (42.89)     2:43.53 (42.70)
  5 Couts, Alex                  NPHS-OH                   NT    3:09.81    1  
                  40.57     1:29.95 (49.38)     2:20.52 (50.57)     3:09.81 (49.29)
 -- Hobart, Tyler                NPHS-OH                   NT         DQ  
                  42.48     1:33.52 (51.04)     2:25.34 (51.82)          DQ (51.66)
 
Event 5  Girls 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Herman, Elizabeth            NPHS-OH                   NT    2:55.28    6  
                  41.46     1:26.12 (44.66)     2:16.89 (50.77)     2:55.28 (38.39)
  2 Brown, Savannah E         JR Chs-OH               3:05.70    2:55.99    4  
                  42.11     1:25.62 (43.51)     2:17.70 (52.08)     2:55.99 (38.29)
  3 Hixenbaugh, Hannah           NPHS-OH                   NT    3:15.85    3  
                  42.46     1:32.96 (50.50)     2:29.05 (56.09)     3:15.85 (46.80)
  4 Brown, Georgia L          FR Chs-OH               3:39.32    3:24.84    2  
                  47.39     1:41.44 (54.05)     2:35.51 (54.07)     3:24.84 (49.33)
  5 Baleani, Alessia             NPHS-OH                   NT    3:41.34    1  
                  49.03   1:50.68 (1:01.65)     2:48.13 (57.45)     3:41.34 (53.21)
 
Event 6  Boys 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stokey, Tanner               NPHS-OH                   NT    2:30.61    6  
                  32.64     1:11.12 (38.48)     1:58.34 (47.22)     2:30.61 (32.27)
  2 Lewis, Hawken S           SR Chs-OH                    NT    2:39.15    4  
                  35.16     1:17.11 (41.95)     2:02.64 (45.53)     2:39.15 (36.51)
  3 Roman, Alex               SR Chs-OH                    NT    2:47.39    3  
                  35.07     1:20.09 (45.02)     2:10.15 (50.06)     2:47.39 (37.24)
 -- Huff, Jordan                 NPHS-OH                   NT         DQ  
                  48.85   1:51.74 (1:02.89)     2:46.10 (54.36)          DQ (49.10)
 
Event 7  Girls 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Baker, Emily G            JR Chs-OH                    NT      29.23    6  
  2 Charette, Mariah             NPHS-OH                   NT      33.30    4  
  3 Hobart, Katie                NPHS-OH                   NT      34.33    3  
  4 Wenger, Vanessa              NPHS-OH                   NT      34.50    2  
  5 Bair, Peyton              SO Chs-OH                    NT      35.61    1  
  6 Fortney, Casey            SO Chs-OH                    NT      35.84  
 
Event 7J  Girls 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Thacker, Hayley Jo           NPHS-OH                   NT     X38.21  
 -- McClain, Julie               NPHS-OH                   NT     X42.41  
 -- Hall, Jenna                  NPHS-OH                   NT     X43.24  
 -- Bullock, Sequoyah         SO Chs-OH                    NT     X47.74  
 
Event 8  Boys 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wheeler, Alex J           SO Chs-OH                    NT      28.55    6  
  2 Harrison, Seth               NPHS-OH                   NT      28.63    4  
  3 Trimmer, Ryan                NPHS-OH                   NT      28.71    3  
  4 Marshall, David              NPHS-OH                   NT      30.94    2  
  5 Walker, Brandon           SR Chs-OH                    NT      32.18    1  
  6 Fuerstenberg, Duke        SR Chs-OH                    NT      41.94  
 
Event 8J  Boys 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Tulak, Mitchel               NPHS-OH                   NT     X36.62  
 -- Lillibridge, Brice        FR Chs-OH                    NT     X37.57  
 -- Weese, Kiernan               NPHS-OH                   NT     X45.48  
 
Event 9  Girls 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fortney, Casey            SO Chs-OH                    NT    1:30.21    6  
                  40.07     1:30.21 (50.14)                                        
  2 Hamilton, Harlee             NPHS-OH                   NT    1:44.68    4  
                  44.50   1:44.68 (1:00.18)                                        
  3 Dugan, Rachelle              NPHS-OH                   NT    1:54.81    3  
                  53.55   1:54.81 (1:01.26)                                        
 
Event 10  Boys 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wheeler, Alex J           SO Chs-OH               1:10.00    1:06.71    6  
                  31.71     1:06.71 (35.00)                                        
  2 Levengood, Nathan            NPHS-OH                   NT    1:07.95    4  
                  31.26     1:07.95 (36.69)                                        
  3 Roman, Alex               SR Chs-OH                    NT    1:15.62    3  
                  34.83     1:15.62 (40.79)                                        
 
Event 11  Girls 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Herman, Elizabeth            NPHS-OH                   NT    1:11.00    6  
                  34.76     1:11.00 (36.24)                                        
  2 Hamilton, Sara R          SR Chs-OH                    NT    1:11.26    4  
                  34.04     1:11.26 (37.22)                                        
  3 Salmans, Kaitlyn E        SO Chs-OH                    NT    1:12.85    3  
                  35.61     1:12.85 (37.24)                                        
  4 Charette, Mariah             NPHS-OH                   NT    1:15.14    2  
                  35.98     1:15.14 (39.16)                                        
  5 Hobart, Katie                NPHS-OH                   NT    1:18.07    1  
                  36.80     1:18.07 (41.27)                                        
  6 Bair, Peyton              SO Chs-OH                    NT    1:18.62  
                  37.89     1:18.62 (40.73)                                        
 
Event 11J  Girls 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Croto, Shelby                NPHS-OH                   NT   X1:24.81  
 -- Thacker, Hayley Jo           NPHS-OH                   NT   X1:30.72  
 
Event 12  Boys 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Marc E             SO Chs-OH                    NT    1:03.28    6  
                  30.17     1:03.28 (33.11)                                        
  2 Trimmer, Ryan                NPHS-OH                   NT    1:07.09    4  
                  31.38     1:07.09 (35.71)                                        
  3 Blank, Jacob              SO Chs-OH                    NT    1:12.11    3  
                  34.64     1:12.11 (37.47)                                        
  4 Lain, Nathan              SO Chs-OH                    NT    1:16.08    2  
                  36.25     1:16.08 (39.83)                                        
  5 Marshall, David              NPHS-OH                   NT    1:16.33    1  
                  36.84     1:16.33 (39.49)                                        
  6 Jennings, Tom                NPHS-OH                   NT    1:17.26  
                  36.44     1:17.26 (40.82)                                        
 
Event 12J  Boys 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Fuerstenberg, Duke        SR Chs-OH                    NT   X1:32.70  
 
Event 13  Girls 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Baker, Emily G            JR Chs-OH                    NT    4:53.82    6  
                  34.90     1:12.38 (37.48)     1:49.08 (36.70)     2:26.21 (37.13)
        3:03.79 (37.58)     3:41.38 (37.59)     4:18.42 (37.04)     4:53.82 (35.40)
  2 Simpson, Emily            JR Chs-OH                    NT    5:23.63    4  
                  37.29     1:16.99 (39.70)     1:58.29 (41.30)     2:40.16 (41.87)
        3:21.73 (41.57)     4:03.18 (41.45)     4:44.24 (41.06)     5:23.63 (39.39)
  3 Gasser, Morgan               NPHS-OH                   NT    6:02.07    3  
                  39.51     1:23.88 (44.37)     2:09.97 (46.09)     2:56.36 (46.39)
        3:44.70 (48.34)     4:32.50 (47.80)     5:18.85 (46.35)     6:02.07 (43.22)
  4 Vance, MacKenzie             NPHS-OH                   NT    6:09.68    2  
                  40.24     1:26.22 (45.98)     2:13.57 (47.35)     3:01.45 (47.88)
        3:49.35 (47.90)     4:37.45 (48.10)     5:24.57 (47.12)     6:09.68 (45.11)
  5 Hamilton, Madison            NPHS-OH                   NT    6:11.21    1  
                  40.92     1:26.26 (45.34)     2:14.05 (47.79)     3:01.47 (47.42)
        3:49.18 (47.71)     4:37.92 (48.74)     5:26.38 (48.46)     6:11.21 (44.83)
 
Event 14  Boys 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stokey, Tanner               NPHS-OH                   NT    4:54.38    6  
                  31.80     1:07.56 (35.76)     1:45.04 (37.48)     2:22.29 (37.25)
        3:00.03 (37.74)     3:38.21 (38.18)     4:16.23 (38.02)     4:54.38 (38.15)
  2 Terrell, Ryan             SR Chs-OH                    NT    5:03.11    4  
                  33.05     1:11.12 (38.07)     1:50.34 (39.22)     2:28.89 (38.55)
        3:07.43 (38.54)     3:46.29 (38.86)     4:25.43 (39.14)     5:03.11 (37.68)
  3 Bullock, Tyler            SR Chs-OH                    NT    5:12.65    3  
                  35.62     1:15.07 (39.45)     1:55.72 (40.65)     2:35.96 (40.24)
        3:16.32 (40.36)     3:57.30 (40.98)     4:38.51 (41.21)     5:12.65 (34.14)
  4 Hixenbaugh, Gabe             NPHS-OH                   NT    5:12.79    2  
                  32.19     1:09.77 (37.58)     1:49.47 (39.70)     2:29.49 (40.02)
        3:10.44 (40.95)     3:52.14 (41.70)     4:33.78 (41.64)     5:12.79 (39.01)
  5 Mather, Tyler                NPHS-OH                   NT    5:19.04    1  
                  35.80     1:14.66 (38.86)     1:54.28 (39.62)     2:34.74 (40.46)
        3:15.52 (40.78)     3:56.68 (41.16)     4:38.06 (41.38)     5:19.04 (40.98)
 
Event 15  Girls 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 New Philadelphia-OH  'A'                               NT    2:12.58    8  
     1) Charette, Mariah                2) Hixenbaugh, Hannah             
     3) Frank, Paige                    4) Herman, Elizabeth              
                  34.44     1:09.40 (34.96)     1:41.38 (31.98)     2:12.58 (31.20)
  2 Coshocton High School-OH  'A'                          NT    2:15.52    4  
     1) Brown, Savannah E JR            2) Fortney, Casey SO              
     3) Hamilton, Sara R SR             4) Salmans, Kaitlyn E SO          
                  34.46     1:10.90 (36.44)     1:43.13 (32.23)     2:15.52 (32.39)
  3 New Philadelphia-OH  'B'                               NT    2:15.70    2  
     1) Hamilton, Harlee                2) Vance, MacKenzie               
     3) Wenger, Vanessa                 4) Hobart, Katie                  
                  33.44     1:08.92 (35.48)     1:42.14 (33.22)     2:15.70 (33.56)
  4 New Philadelphia-OH  'C'                               NT   x2:30.16  
     1) Croto, Shelby                   2) Leggett, Rachel                
     3) Hamilton, Madison               4) Gasser, Morgan                 
                  36.69     1:13.39 (36.70)     1:52.04 (38.65)     2:30.16 (38.12)
  5 Coshocton High School-OH  'B'                          NT    2:39.38  
     1) Bair, Peyton SO                 2) Bullock, Sequoyah SO           
     3) Brown, Georgia L FR             4) Roman, Jacqueline FR           
                  35.95     1:24.61 (48.66)     2:03.33 (38.72)     2:39.38 (36.05)
 
Event 16  Boys 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 New Philadelphia-OH  'A'                               NT    1:52.04    8  
     1) Harrison, Seth                  2) Trimmer, Ryan                  
     3) Levengood, Nathan               4) Stokey, Tanner                 
                  28.74       57.80 (29.06)     1:25.65 (27.85)     1:52.04 (26.39)
  2 Coshocton High School-OH  'A'                          NT    1:57.84    4  
     1) Roman, Alex SR                  2) Blank, Jacob SO                
     3) Bullock, Tyler SR               4) Terrell, Ryan SR               
                  29.28       59.24 (29.96)     1:29.45 (30.21)     1:57.84 (28.39)
  3 Coshocton High School-OH  'B'                          NT    2:16.01    2  
     1) Walker, Brandon SR              2) Lillibridge, Brice FR          
     3) Lain, Nathan SO                 4) Bryant, Austin SR              
                  32.99     1:11.00 (38.01)     1:44.26 (33.26)     2:16.01 (31.75)
  4 New Philadelphia-OH  'B'                               NT    2:22.04  
     1) Hobart, Tyler                   2) Huff, Jordan                   
     3) Jennings, Tom                   4) Couts, Alex                    
                  34.66     1:13.39 (38.73)     1:45.85 (32.46)     2:22.04 (36.19)
 
Event 17  Girls 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Frank, Paige                 NPHS-OH                   NT    1:17.86    6  
                  37.99     1:17.86 (39.87)                                        
  2 Brown, Savannah E         JR Chs-OH                    NT    1:26.75    4  
                  42.37     1:26.75 (44.38)                                        
  3 Leggett, Rachel              NPHS-OH                   NT    1:32.61    3  
                  44.87     1:32.61 (47.74)                                        
  4 Gasser, Morgan               NPHS-OH                   NT    1:33.60    2  
                  45.47     1:33.60 (48.13)                                        
  5 Roman, Jacqueline         FR Chs-OH                    NT    1:38.86    1  
                  47.58     1:38.86 (51.28)                                        
  6 Bullock, Sequoyah         SO Chs-OH               2:18.11    2:00.86  
                  58.88   2:00.86 (1:01.98)                                        
 
Event 18  Boys 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Marc E             SO Chs-OH               1:15.49    1:11.71    6  
                  34.29     1:11.71 (37.42)                                        
  2 Levengood, Nathan            NPHS-OH                   NT    1:19.53    4  
                  38.35     1:19.53 (41.18)                                        
  3 Smith, Drew               JR Chs-OH                    NT    1:32.25    3  
  4 Couts, Alex                  NPHS-OH                   NT    1:35.20    2  
                  45.79     1:35.20 (49.41)                                        
  5 Lillibridge, Brice        FR Chs-OH                    NT    1:56.69    1  
                  53.56   1:56.69 (1:03.13)                                        
 
Event 19  Girls 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Simpson, Emily            JR Chs-OH                    NT    1:29.41    6  
                  43.08     1:29.41 (46.33)                                        
  2 Brown, Georgia L          FR Chs-OH               1:39.06    1:35.20    4  
                  45.23     1:35.20 (49.97)                                        
  3 Baleani, Alessia             NPHS-OH                   NT    1:38.69    3  
                  45.00     1:38.69 (53.69)                                        
  4 Hixenbaugh, Hannah           NPHS-OH                   NT    1:43.13    2  
                  48.27     1:43.13 (54.86)                                        
  5 Stilliion, Kayleigh          NPHS-OH                   NT    2:07.83    1  
                1:01.15   2:07.83 (1:06.68)                                        
 
Event 20  Boys 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lewis, Hawken S           SR Chs-OH               1:23.48    1:22.98    6  
                  38.51     1:22.98 (44.47)                                        
  2 Harrison, Seth               NPHS-OH                   NT    1:31.51    4  
                  42.23     1:31.51 (49.28)                                        
  3 Bryant, Austin            SR Chs-OH                    NT    1:32.61    3  
                  45.04     1:32.61 (47.57)                                        
  4 Huff, Jordan                 NPHS-OH                   NT    1:38.76    2  
                  46.39     1:38.76 (52.37)                                        
  5 Weese, Kiernan               NPHS-OH                   NT    1:47.42    1  
                  50.49     1:47.42 (56.93)                                        
 
Event 21  Girls 400 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Coshocton High School-OH  'A'                          NT    5:04.75    8  
     1) Hamilton, Sara R SR             2) Simpson, Emily JR              
     3) Salmans, Kaitlyn E SO           4) Baker, Emily G JR              
                  36.62   1:15.18 (1:15.18)     1:57.11 (41.93)   2:44.16 (1:28.98)
        3:19.74 (35.58)   3:58.84 (1:14.68)     4:30.21 (31.37)   5:04.75 (1:05.91)
  2 New Philadelphia-OH  'A'                               NT    5:21.60    4  
     1) Hobart, Victoria                2) Hamilton, Madison              
     3) Wenger, Vanessa                 4) Vance, MacKenzie               
                  38.29   1:18.22 (1:18.22)     2:00.23 (42.01)   2:43.44 (1:25.22)
        3:21.50 (38.06)   4:01.05 (1:17.61)     4:38.90 (37.85)   5:21.60 (1:20.55)
  3 New Philadelphia-OH  'B'                               NT    5:38.66    2  
     1) Croto, Shelby                   2) Baleani, Alessia               
     3) Hamilton, Harlee                4) Leggett, Rachel                
                  40.60   1:25.97 (1:25.97)     2:07.30 (41.33)   2:56.97 (1:31.00)
        3:35.75 (38.78)   4:18.35 (1:21.38)     4:57.50 (39.15)   5:38.66 (1:20.31)
  4 Coshocton High School-OH  'B'                          NT    6:02.73  
                  40.22   1:21.45 (1:21.45)     2:16.29 (54.84)   3:13.03 (1:51.58)
        3:51.82 (38.79)   4:37.33 (1:24.30)     5:17.49 (40.16)   6:02.73 (1:25.40)
  5 New Philadelphia-OH  'C'                               NT   x6:16.13  
     1) Thacker, Hayley Jo              2) Stilliion, Kayleigh            
     3) McClain, Julie                  4) Dugan, Rachelle                
                  42.76   1:33.45 (1:33.45)     2:20.09 (46.64)   3:10.88 (1:37.43)
        3:56.43 (45.55)   4:42.96 (1:32.08)     5:29.39 (46.43)   6:16.13 (1:33.17)
 
Event 22  Boys 400 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 New Philadelphia-OH  'A'                               NT    4:11.61    8  
     1) Trimmer, Ryan                   2) Levengood, Nathan              
     3) Harrison, Seth                  4) Stokey, Tanner                 
                  31.16   1:06.88 (1:06.88)     1:35.62 (28.74)   2:08.74 (1:01.86)
        2:39.54 (30.80)   3:15.83 (1:07.09)     3:42.77 (26.94)     4:11.61 (55.78)
  2 Coshocton High School-OH  'A'                          NT    4:13.24    4  
     1) Terrell, Ryan SR                2) Wheeler, Alex J SO             
     3) Smith, Marc E SO                4) Lewis, Hawken S SR             
                  31.50   1:05.89 (1:05.89)     1:35.70 (29.81)   2:07.61 (1:01.72)
        2:37.53 (29.92)   3:10.76 (1:03.15)     3:40.01 (29.25)   4:13.24 (1:02.48)
  3 New Philadelphia-OH  'B'                               NT    4:51.53    2  
     1) Marshall, David                 2) Jennings, Tom                  
     3) Mather, Tyler                   4) Hixenbaugh, Gabe               
                  35.45   1:15.47 (1:15.47)     1:52.80 (37.33)   2:34.91 (1:19.44)
        3:08.69 (33.78)   3:45.30 (1:10.39)     4:16.02 (30.72)   4:51.53 (1:06.23)
  4 Coshocton High School-OH  'B'                          NT    4:52.48  
     1) Bullock, Tyler SR               2) Smith, Drew JR                 
     3) Lain, Nathan SO                 4) Blank, Jacob SO                
                  32.65   1:07.17 (1:07.17)     1:42.84 (35.67)   2:22.42 (1:15.25)
        2:58.24 (35.82)   3:41.59 (1:19.17)     4:16.79 (35.20)   4:52.48 (1:10.89)
  5 New Philadelphia-OH  'C'                               NT   x6:00.79  
     1) Tulak, Mitchel                  2) Weese, Kiernan                 
     3) Couts, Alex                     4) Hobart, Tyler                  
                  42.31   1:30.08 (1:30.08)     2:18.14 (48.06)   3:15.09 (1:45.01)
        3:54.52 (39.43)   4:39.04 (1:23.95)     5:19.51 (40.47)   6:00.79 (1:21.75)